مرگ بر ابولهب یزدید و  شمر و ابن سعد  مرگ بر زاده زیاد ...  بگو بلند

مرگ بر قطعنامه های بستن فرات  ... قطع آب  ... مرگ بر تیر مانده بر گلوی کودک رباب

مرگ بر قتل خنده های روشن علیرضا

مرگ بر گلوله ای که خط کشید روی خاطرات آرمیتا


لبیک یا خامنه ای


تاریخ : سه شنبه 1392/11/29 | 23:27 | نویسنده : آقای خونه | نظرات

بسم الله الرّحمن الرّحیم

سلام به همه بچه های گل آبی آسمانی؛

امیدوارم حالتون خوب باشه. امروز به وبلاگ آقا محمد مهدی گل (برای پسرم) سر زدم دیدم که یکی ازدوستان مادرشون به علت بیماری سرطان فوت کردن (خدا رحمتشون کنه) خیلی ناراحت شدم، گفتم برای شادی روح ایشان هر کسی که این مطلب رو میخونه یک صلوات و فاتحه به روح ایشان تقدیم کنه. ممنون از بزرگواری شما.

چند وقتی هست فهمیدم که عاشق شدم، نمیدونم چرا و چجوری این اتفاق افتاد ولی میدونم که زندگی من دگرگون شد و تازه متوجه دردسرهای عاشقی شدم به همین دلیل اکثر اوقات ناراحتم چون نمیتونم رضایت عشق خودم را بدست بیارم. هرچی با خودم فکر میکنم که چجوری خوشحالش کنم یا چجوری علاقه خودم رو نشان بدم نمیدونم یعنی نمیتونم.

خیلی وقت ها شده به این موضوع فکر میکنم که چرا ما انسان ها آنقدر گستاخیم که هر چیزی را از خداوند متعال مهربان طلب میکنیم؛ و خداوند هم با رحمت بی کران خودش اکثر حاجات و خواسته های ما رو اجابت میکنه ولی ما "اشرف مخلوقات" خواسته خداوند قادر متعال که ایمان و عمل صالح هست انجام نمیدیم. اصلاً در مواقع خوشحالی و آرامش که خیلی از ما یاد خداوند نیستیم تا زمانی که خداوند مهربان دلش برای ما تنگ بشه و هر چه قدر صبر کنه ببینه که ما به سمتش نمیریم، با یک امتحان کوچک که بسته به غفلت ما میتونه سخت یا آسون باشه صدامون می کنه اونوقت هست که ما شروع میکنیم به شکوه و گلایه و التماس به خداوند که ما رو از این تنگنا رهایی ببخشه.

خداوند مهربان آنقدر بخشنده و لطیف هست که بازم بهمون کمک کنه ولی با این کارش میخواد به ما بفهمونه که:

"ای انسان همانا من به یاد تو هستم و کارهای تو را نظاره خواهم کرد" پس: "الابذکرالله تطمئن القلوب"

خدایا! خداوندا! پروردگارا! ممنون که آنی ما رو به خودمون وا نمی گذاری

خداوندا همواره عاشق توامتاریخ : شنبه 1392/11/19 | 15:50 | نویسنده : آقای خونه | نظرات
امام صادق علیه السّلام فرمودند:
هر چیزى قلبى دارد و قلب قرآن سوره یاسین است. كسى كه قبل از خواب یا در روز آن را تلاوت كند، در آن روز محفوظ بوده و روزى مى ‏خورد.

و كسى كه در شب قبل از خواب آن را تلاوت نماید، خداوند هفتاد هزار فرشته را بگمارد تا او را از شر شیطان رانده شده و هر آفتى حفظ نمایند؛ و اگر در فرداى آن شب بمیرد، خداوند او را به بهشت مى ‏برد و سى هزار فرشته به هنگام غسل او حاضر مى ‏شوند كه همگى براى او استغفار مى‏ نمایند و با استغفار براى او، تا قبرش او را تشییع مى‏ نمایند؛ و هنگامى كه وارد قبرش مى ‏شود، آن فرشتگان در داخل قبر او عبادت مى‏ كنند و ثواب عبادت آنان براى او خواهد بود؛ و به اندازه میدان دید چشمهایش، قبرش را وسعت مى‏ بخشد؛ از فشار قبر ایمن خواهد بود؛ و پیوسته از قبرش تا پهنه آسمان نورى مى ‏درخشد تا هنگامى كه خداوند او را از قبرش خارج نماید.

و هنگامى كه او را از قبرش خارج نمود، فرشتگان خداوند پیوسته با او هستند و او را بدرقه كرده با او صحبت نموده، در صورت او مى‏ خندند و او را به تمامى خیرات مژده مى ‏دهند. و بدین ترتیب، او را از پل صراط و میزان عبور داده و به گونه ‏اى او را به خداوند نزدیك مى ‏نمایند كه كسى نزدیكتر از او به خدا نباشد، مگر فرشتگان مقرّب خدا و پیامبران فرستاده او.

او همراه با پیامبران در برابر خداوند مى‏ ایستد و هنگامى كه دیگران غم و اندوه دارند و بى‏ تابى مى‏ نمایند، او غم و اندوهى نداشته و بى ‏تابى نمى‏ نماید. آنگاه پروردگار متعال به او مى ‏فرماید:

شفاعت كن كه من همه شفاعتهاى تو را مى‏ پذیرم و بخواه كه هر چه را بخواهى به تو عطا مى ‏نمایم. او نیز مى ‏خواهد و عطا مى‏ شود و شفاعت مى‏ كند و پذیرفته مى‏ شود. و هنگامى كه از عده ‏اى حساب مى‏ كشند و آنان را نگهداشته و ذلیل مى‏ شوند، او حسابى نداشته و او را نگه نمى‏ دارند، ذلیل نمى‏ شود؛ بخاطر هیچ كدام از كارهاى بدش بدبخت نمى‏ شود و نامه عملش را باز كرده و به او مى‏ دهند. آنگاه از نزد خداوند پایین مى ‏آید و مردم مى ‏گویند: سبحان اللَّه!این بنده خدا هیچ خطائى نداشت و از همنشینان حضرت محمد صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم است.

امام باقر علیه السّلام فرمودند: كسى كه یك بار در عمر خود سوره یس را بخواند، خداوند به شماره هر آفریده‏ اى در دنیا و هر آفریده‏ اى در آخرت و در آسمان دو هزار حسنه براى او نوشته و دو هزار گناه او را پاك مى‏ نماید و دچار فقر، زیان مالى، زیر آوار ماندن، بیچارگى، دیوانگى، جذام، وسواس و بیمارى زیانبخش نمى‏ شود.

و خداوند سختیهاى مرگ و ترسهاى آن را براى او آسان نموده و قبض روح او را خود به دست مى‏ گیرد و از كسانى خواهد بود كه خداوند براى آنان گستردگى در زندگى، خوشحالى هنگام زیارت خداوند و رضایت به ثواب الهى را در آخرت براى آنان تضمین نموده است. و خداوند متعال به تمام فرشتگان آسمانى و زمینیش مى‏ فرماید: همانا كه از فلانى راضى شدم؛ پس براى او استغفار نمایید.

منبع:ثواب الأعمال و عقاب الأعمال / ترجمه بندرریگى، ص238.تاریخ : دوشنبه 1392/11/14 | 20:21 | نویسنده : آقای خونه | نظرات
شهید محمدصادق قدسیى
تازه اومده بود جبهه.یه رزمنده رو پیدا کرده بود و ازش می پرسید: وقتی توی تیررس دشمن قرار می گیری ، برا اینکه کشته نشی چی میگی؟ اون رزمنده هم فهمیده بود که این بنده تازه وارده شروع کرد به توضیح دادن:اولاْ باید وضو داشته باشی،بعد رو به قبله و طوری که کسی نفهمه باید بگی: اللهم الرزقنا ترکشنا ریزنا بدستنا یا پاینا و لا جای حساسنا برحمتک یا ارحم الراحمین

بنده خدا با تمام وجود گوش میداد ،ولی وقتی به ترجمه ی جمله ی عربی دقت کرد ، گفت:اخوی غریب گیر آوردی؟
اللهم الرزقنا...


تاریخ : شنبه 1392/11/5 | 15:10 | نویسنده : آقای خونه | نظرات

سلام به همه دوستان گل آبی  آسمونی؛
امیدوارم که حالتون خوب باشه. یک هفته ای میشه که حال خوبی ندارم هم از لحاظ روحی هم از لحاظ جسمی به خاطر همین مطلب خاصی برای گفتن به ذهنم نمیاد. امتحانات هم کم کم داره تموم میشه و به نظر میرسه تا الان به لطف خدا نتیجه خوبی کسب کرده باشم البته هنوز نمرات رو اعلام نکردن به هر حال خدا رو به اندازه علم خودش شکر.
یه چند وقتی هست دوباره علاقه مند به بحث ماشین شدم،شاید با این موضوع پست جدید بگذارم.
امیدوارم هر جا هستیم حالمون خوب باشه و خدا پشت و پناهمون.امیدوارم به زودی زود یه مطلب پیدا کنم و با بقیه دوستان به اشتراک بزارم.

موفق و موید باشیدتاریخ : چهارشنبه 1392/11/2 | 22:19 | نویسنده : آقای خونه | نظرات

  • paper | پارس خودرو | مای بی اف
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic